סיפורים

במשך זמן רב, הדורות הוותיקים של האסלות השוטפות התאפיינו בצורה מגושמת ובחיבורים גלויים. הדגמים החדשים יותר היו הרבה יותר אסתטיים והיצעו קצת יותר מהכל.

לא משנה לאן החיים לוקחים אתכם, חדר הרחצה אמור להיות מסוכל לעמוד בדרישות המשתנות בכל עת. למדו מה לחפש כדי שחדר הרחצה שלכם יתאים לכם גם בעוד הרבה שנים.

חלק מחדרי הרחצה המדהימים שאתם רואים במגזינים נוצצים אינם בהכרח כאלה פרקטיים. אנו רוצים לתת לכם 3 עצות שימושיות שיסייעו לכם לעצב את חדר הרחצה מהחלומות שלכם.

דור הבייבי-בום ודור ה-Z מגיעים משני עולמות שונים; לדוגמה, האופן שבו הם מתייחסים לכסף, האופן שבו הם מתקשרים או הדמויות שאותן הם מעריצים. הצצה אל תוך חדרי הרחצה מנקודות מבט שונות מראה גם את ההבדלים הקריטיים שביניהם.

מומחית הניקיון קרוליין במרט מסבירה בריאיון זה כיצד לשמור על ניקיון חדר הרחצה. ראיון עם קרוליין במרט, מומחית לניקיון

לאחר טיול ארוך בחוץ, אנחנו רוצים לשטוף את בעלי החיים האהובים שלנו – בין אם הם אוהבים את זה או לא. פתרונות חכמים מונעים את סתימת נקודת הניקוז במקלחת בשאריות דשא או שיער כלבים.

עיצוב חדר הרחצה צריך להיות אופנתי ונצחי. אולם לעתים קרובות לא מוקדשת מספיק מחשבה לניקיון במהלך התכנון. אולי המוצרים הנכונים לא יוכלו לפטור אתכם לגמרי מעבודת הניקיון, אבל הם בהחלט יכולים להפוך אותה להרבה יותר קלה.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כדי להציע לכם שירות אופטימלי, אתר אינטרנט זה משתמש בעוגיות (קוקיז). על ידי השימוש באתר האינטרנט שלנו אתם מאשרים את השימוש במאפיין זה. לקבלת מידע נוסף, עיינו במדיניות הפרטיות שלנו.

[responsive_menu_pro]