קבוצת GEBERIT

מובילה את השוק האירופאי במוצרים סניטריים

קבוצת Geberit פועלת בכל העולם כחברה אירופית מובילה בתחום המוצרים הסניטריים. Geberit פועלת בנוכחות מקומית חזקה ברוב מדינות האיחוד האירופי ומספקת ערך מוסף ייחודי בכל הקשור לטכנולוגיה סניטרית ולמוצרים לחדרי רחצה.

רשת הייצור כוללת 26 מתקני ייצור, ומתוכם 4 ממוקמים בחו”ל. מטה הקבוצה ממוקם בראפרסוויל יונה, שווייץ. עם כ-12,000 עובדים בכ-50 מדינות, Geberit הניבה מכירות נטו של 3.4 מיליארד פרנק שוויצרי בשנת 2022. מניות חברת Geberit נסחרות ב-SIX Swiss Exchange ומאז 2012 הן חלק מה-SMI (מדד השוק השוויצרי).

קיימות

כקבוצה הפועלת בכל העולם, המתמחה בטכנולוגיה סניטרית, Geberit שואפת לפעול כשחקן מוביל במעבר לכיוון תעשייה בת-קיימא. למוצרים הסניטריים המתקדמים, האיכותיים והעמידים שלנו השפעה חיובית על התעשייה, על החברה ועל הסביבה.
image

150 שנים של Geberit

סיפור ההצלחה שלנו
הסיפור של Geberit מתחיל בשנת 1874 עם עסק של אדם אחד בעיר העתיקה ראפרסוויל שבשווייץ. 30 שנה מאוחר יותר, מייסד החברה אלברט גבריט פיתח מיכל הדחה מעץ בציפוי עופרת. החברה המשיכה לצמוח הודות להמצאה המהפכנים של מיכל ההדחה הראשון העשוי מפלסטיק בשנת 1952, והופעתו של מיכל ההדחה הסמוי בשנת 1964.
מה שהחל כעסק משפחתי צנוע התפתח מאז לחברה המובילה את השוק האירופי במוצרים סניטריים. המוצרים החדשניים והאיכותיים שלנו לחדרי האמבט ולעולמות הסניטריה ממשיכים לקבוע סטנדרטים חדשים: אז, עכשיו וגם בעתיד.
image

תובנות

אנשים, סיפורים וראיונות
קראו את הראיונות ואת סיפורי מאחורי הקלעים של הפרויקטים, והכירו את השותפים שלנו.
image

היסטוריית החידושים

החידושים של Geberit שקובעים את הסטנדרטים בתעשיית הכלים הסניטרים
image
גלו את ההיסטוריה של החידושים של Geberit: מאז ייצור מכל ההדחה הראשון העשוי עץ בשנת 1905, מוצרים רבים נוספים של Geberit קבעו סטנדרטים חדשים בתעשיית הכלים הסניטרים.

קישורים

שתפו

כדי להציע לכם שירות אופטימלי, אתר אינטרנט זה משתמש בעוגיות (קוקיז). על ידי השימוש באתר האינטרנט שלנו אתם מאשרים את השימוש במאפיין זה. לקבלת מידע נוסף, עיינו במדיניות הפרטיות שלנו.

[responsive_menu_pro]