הפתרונות של GEBERIT לחדרי שירותים ציבוריים

דואגים לכם

הברזים של Geberit בשטחים ציבוריים

Geberit מאפשרת לך לתכנן ולהטמיע פתרונות אסתטיים ושימושיים התפורים לדרישות שבנידון. הדבר מאפשר להפעיל מתקני שירותים ציבוריים בצורה מהירה וחסכונית.

דרישות

דרישות מיוחדות בחדרי שירותים ציבוריים

האסלות של Geberit בשטחים ציבוריים

מוצרים לחדרי שירותים ציבוריים צריכים לעמוד במגוון עצום של דרישות תובעניות – החל מהיגיינה ותחזוקה קלה ועד לבטיחות בשימוש יום-יומי והגנה מפני מעשה ונדליזם. לשיקולים הכלכליים תפקיד חשוב במהלך ההתקנה ובשימוש יום-יומי. נוסף על כך, מצב המתקנים וסוג הציוד המותקן הם כרטיס הביקור ופועלים גם כפרסומת – לחברות מסחריות, לחברות תחבורה ציבורית, למתקני ספורט ולרשויות מקומיות.

 • תכנון מהימן.
 • אמינות.
 • היגיינה.
 • ניקוי קל.
 • שירות קל.
 • עמידות לוונדליזם.
 • חסכוני.

 

 

 

האסלות של GEBERIT

האסלות של GEBERIT בשטחים ציבוריים וציבוריים למחצה

שירותים ציבוריים עם מכלי הדחה סמויים של Geberit, עם לחצני הפעלה ועם משתנות

שירותים ציבוריים וציבוריים למחצה היגייניים, נקיים ומתוחזקים הם תמיד שירותים מזמינים. ממערכת הדחה ללא מגע של Geberit מבטיחה שההדחה תתבצע לאחר כל שימוש.

 

 

 

 

 


 

הדחה ללא מגע בעזרת מכל הדחה סמוי של Geberit

פעולת ההדחה מתבצעת בדרך כלל אוטומטית וללא מגע כאשר המשתמש מתרחק או מזיז את ידיו באזור חיישן ה-IR. נוסף על כך, ניתן להפעילה בצורה ידנית באמצעות מנגנון הפעלה מכני. הדחה ללא מגע בעזרת מכל הדחה סמוי של Geberitk.

 

 

 


משתנות של GEBERIT

מענה לכל הדרישות: מערכת המשתנה של GEBERIT

Geberit urinal ceramic Preda

גמישות הוא סמלה המסחרי של מערכת המשתנה של Geberit: הפתרון הנכון זמין למעשה לכל מצב ולכל פרויקט בנייה. מגוון המוצרים המקיף מפשט בצורה משמעותית את התכנון, את ההתקנה ואת התחזוקה של מערכות משתנה. ניתן לגשת אל כל הרכיבים בקלות – יתרון משמעותי בהשוואה למשתנות רגילות. לדוגמה, ניתן להגיע בקלות אל אביזר הניקוז מלמעלה בלי להסיר את המשתנה מהקיר/קרמיקה.

 

 

 

 


 

משתנת Preda של Geberit עם בקרה אינטגרלית

ניתן להשתמש בבקרות אינטגרליות נוסף ללחצני ההפעלה ולמכסים של Geberit, המותקנים במקום ברור מעל המשתנה הקרמית, לביצוע הדחה במשתנות Preda ו-Selva של Geberit. רכיבים אלה הם נסתרים אולם ניתן להגיע אליהם בקלות בחלקה התחתון של המשתנה הקרמית ולהסירם מנקודת החיבור בתוך כמה פעולות פשוטות.

 

 

 

 

 


 

גמישות הודות למסגרת ההתקנה של Geberit

מפעולת הדחה חסכונית, דרך מצב היברידי הניתן לכיוון בנפרד ועד פעולה ללא מים – ניתן להפעיל את המערכת בכל אחד מהמצבים השונים. במילים אחרות, מערכת המשתנה של Geberit מספקת את הפתרון הנכון לכל דרישה ולכל פרויקט בנייה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברזים

מעוצבים וחכמים: מערכת הברזים של GEBERIT

הברזים של Geberit במבנים ציבוריים

ברזים בקיר הם פתרון מתוחכם לשירותים ציבוריים וציבוריים למחצה. הם מגדילים את החלל המשמש לשטיפת הידיים בהשוואה לפתרונות רגילים המותקנים על הכיור, ולכן הם היגייניים יותר וקלים יותר לניקוי.

 

 

 

 

 


 

הברזים של Geberit במבנים ציבוריים

מערכת הברזים של Geberit מבטיחה פעולה מהימנה במיוחד בשטחים בעלי תנועה גבוהה במיוחד. בית הברז מקובע בחוזקה אל יחידת ההתקנה של Geberit והרכיבים העדינים מופרדים מהברז עצמו ומונעים למעשה את הסיכוי לנזק כתוצאה מחדירת לחות או ממעשה ונדליזם.

 

 

 

 

 


 

ברזים מעוצבים לכיור רחצה של Geberit

בעבר, ברזים הכוללים בקרה אלקטרונית היו גדולים יותר ואלגנטיים פחות בהשוואה לברזים רגילים. מערכת הברזים החדשים של Geberit מספקת פתרון מעולה לבעיה זו.

 • ברז לכיור רחצה Brenta של Geberit, מותקן על הכיור.
 • ברז לכיור רחצה Brenta של Geberit, מותקן על הקיר, 220 מ”מ.
 • ברז לכיור רחצה Brenta של Geberit, מותקן על הקיר, 170 מ”מ.
 • ברז לכיור רחצה Piave של Geberit, מותקן על הכיור.
 • ברז לכיור רחצה Piave של Geberit, מותקן על הקיר, 220 מ”מ.
 • ברז לכיור רחצה Piave של Geberit, מותקן על הקיר, 170 מ”מ.
 מידע נוסף על מערכת הברזים של Geberit

 

 

מכלי הדחה סמויים ומנגנונים

מכלי הדחה סמויים של GEBERIT ומנגנונים לחדרי שירותים ציבוריים

הדחה ללא מגע בעזרת לחצני ההפעלה של Geberit

פעולת ההדחה באסלה או במשתנה בשירותים ציבוריים מתבצעת בדרך כלל אוטומטית וללא מגע כאשר המשתמש מתרחק או מזיז את ידיו באזור חיישן ה-IR. בהתאם לדרישת הלקוח או לתנאים באתר, ניתן גם לאפשר הפעלה ידנית בעזרת מנגנון מתאים.

 

 

 

 

 


לחצני ההפעלה של GEBERIT לאסלות

לחצני ההפעלה של Geberit לאסלות
לחצן הפעלה אינפרה-אדום Sigma10 (אלקטרוני/מכני)
לחצן הפעלה אינפרה-אדום Sigma10 (אלקטרוני)
לחצן הפעלה Sigma30 (מכני)
לחצן הפעלה Sigma80 (אלקטרוני)

 

 

 


בקרות הדחה ולוחיות כיסוי למשתנה של GEBERIT

לחצני הפעלה אינפרה-אדומים ומכניים של Geberit למשתנות

אנו מציעים בקרות הדחה ולוחיות כיסוי למשתנות המותאמות בצורה מושלמת לעיצוב לחצני ההפעלה של Geberit. הדבר מאפשר לכם לשמור על הקו העיצובי בכל המתקן הסניטרי שלכם.

לוחית כיסוי מסוג 01 (אלקטרונית)
לוחית כיסוי מסוג 10 (מכנית)
לוחית כיסוי מסוג 30 (אלקטרונית)
לוחית כיסוי מסוג 50 (אלקטרונית)

  לחצני הפעלה של Geberit לאסלות

יחידת הסירקולציה של GEBERIT

יחידת הסירקולציה של Geberit

שירותים ציבוריים רבים פועלים בצורה לא רגילה – לדוגמה, מתקני ספורט או מתקנים הפועלים רק בעונות מסוימות בשנה. אם המים עומדים בצינורות האספקה לפרק זמן ממושך, חיידקים כגון לגיונלה או פסבדומונס עלולים להתרבות. יחידת הסירקולציה של Geberit מבטיחה שהמים מוחלפים באופן קבוע ולכן היגיינת מי השתייה נשמרת בכל עת. Geberit מציעה גם מוצרים נוספים וידע עצום בנושא היגיינת מי השתייה.

 

 אל  היגיינה במי השתייה עם Geberit

 

 

 

שתפו

כדי להציע לכם שירות אופטימלי, אתר אינטרנט זה משתמש בעוגיות (קוקיז). על ידי השימוש באתר האינטרנט שלנו אתם מאשרים את השימוש במאפיין זה. לקבלת מידע נוסף, עיינו במדיניות הפרטיות שלנו.

[responsive_menu_pro]